Akaram home page

Ubytovanie

Recepcia s nepretržitou prevádzkou, náš personál a izby sú pre Vás neustále k dispozícií.  
Boutique Hotel Maraton Vám ponúka možnosť ubytovať sa v týchto kategóriách izieb: 

Bačíkova
Apartmány Bačíkova***
EXCLUSIVE
EXCLUSIVE
STANDARD
STANDARD
JEDNOPOSTEĽOVÁ IZBA
JEDNOPOSTEĽOVÁ IZBA
APARTMÁN dvojspálňový
APARTMÁN dvojspálňový
APARTMÁN jednospálňový
APARTMÁN jednospálňový
 
 
 
 

Rezervácia

O možnosti dlhodobejšieho ubytovania Vám poskytneme informácie na recepcii. 

Boutique Hotel Maraton ponúka ubytovanie v 16-tich izbách, ubytovacia kapacita je 33 lôžok a 5 prístelok. Hotel disponuje bezbarierovým prístupom ako aj jednou bezbarierovou izbou. Ponúkame možnosť výberu izieb s klimatizáciou. Samozrejmosťou je denné upratovanie izieb, ktoré je zahrnuté v cene ubytovania. Pre ubytovaných hostí sú raňajky podávané zdarma v príjemnom prostredí formou bufetových stolov. 

Parkovanie je bezplatné na chránenom parkovisku. Celý hotel a izby sú príjemne zladené v teplých farbách a vytvárajú komornú, rodinnú atmosféru. Izby sú štýlovo zariadené exkluzívnym masívnym nábytkom, s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Zariadenie každej izby tvoria vysokokvalitné ortopedické matrace, LCD televízory so satelitným príjmom, minibary s chladenými nápojmi, sušiče na vlasy a mnoho ďalších drobností pripravených pre Vašu absolútnu spokojnosť. Samozrejmosťou každej izby je prípojka na vysokorýchlostné, bezplatné pripojenie na internet, aby ste aj počas svojich ciest mohli nerušene pracovať, prípadne komunikovať so svojimi najbližšími. 

Raňajky poskytujeme denne v čase od 07:00 do 10:00. Cez víkend od 08:00 do 11:00.  Na požiadanie Vám raňajky ochotne pripravíme aj v inom, Vami určenom čase. Prispôsobíme sa aj individuálnym požiadavkám na zloženie stravy a náš personál  Vám ochotne pripraví aj vegetariánske, bezlepkové, diabetické a iné raňajky.

Apartmány Bačíkova ***

Hotel Maraton **** ponúka možnosť ubytovania aj v Apartmánoch Bačíkova *** - Depandance so štandardom troch hviezdičiek. Apartmány sa nachádzajú len 3 minúty pešo alebo 2 minúty autom od hotela.,150metrov. Na vstupný check-in a rozmanité raňajky je potrebné prísť do hlavnej budovy hotela

Úroveň a rozsah poskytovaných služieb ako aj vybavenia izieb zodpovedá triede *** ( napr. TV, WiFi, ...). K podkrovným izbám s vlastným sociálnym zariadením prislúcha aj vlastné parkovisko. Na každej izbe je k dispozícii namiesto klimatizácie výkonný ventilátor. V prípade záujmu o fotografie izieb Vám ich radi zašleme na Vašu e-mailovú adresu.

Izby ponúkame so zvýhodnenou cenou: 

40,00 € / 1 osoba,ranajky su v cene ubytovania

50,00 €/ 2 osoby,ranajky mozne dokupit 10eur/os

Miestny poplatok: 1,50 €/os/noc